Авторські статтіЗдоров'я

Виявлено реальний зв’язок між захворюванням на рак і смартфонами

Жахливі сценарії, надані конспірологами ще на зорі стільникового зв’язку, піддавалися різкій критиці і перекривалися рекламними кампаніями виробників мобільних пристроїв. Однак нещодавно представники академічної науки представили вельми песимістичний звіт.

Група вчених, що входить в Національну токсикологічну програму МОЗ США офіційно заявила, що виявлено реальний зв’язок між захворювання на рак і смартфонами. За словами дослідників, їх звіт заснований на масштабних, багаторічних експериментах з лабораторними тваринами. Мобільне випромінювання, застосовуване до щурів з регулярністю, притаманною активним користувачів смартфонів, показало виникнення злоякісних пухлин тканин серця і головного мозку. Крім того, несподівано був виявлений і ризик раку наднирників у гризунів. На думку фахівців з НТП, вісь вже чверть століття від споживачів ховаються відомості, які раніше були відомі незалежним експертам. Завдяки агресивній рекламній кампанії, всі витоки визнавалися «чорним піаром» недобросовісних конкурентів.

Найстрашніше, що діючи добре випробуваними методами найбільших тютюнових компаній, виробники смартфонів посилено приховували інформацію про глобальну небезпеку їх продукції для дітей. Дитячий мозок найбільш піддається впливу з-зовні. Після звинувачень дослідників, провідні компанії з випуску мобільних пристроїв були змушені змінити стратегію. Вони визнали, що на зорі ери мобільного зв’язку дійсно приділялася недостатня увага на безпеку пристроїв. Проте з появою нових технологій, всі ризики були усунені. Науковці, у свою чергу, дозволили собі не погодитися з цим твердженням. На їхню думку, сучасні смартфони продовжують представляти небезпеку, особливо для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.