Авторські статтіЗдоров'я

Виявлено реальний зв’язок між захворюванням на рак і смартфонами

Жахливі сценарії, надані конспірологами ще на зорі стільникового зв’язку, піддавалися різкій критиці і перекривалися рекламними кампаніями виробників мобільних пристроїв. Однак нещодавно представники академічної науки представили вельми песимістичний звіт.

Група вчених, що входить в Національну токсикологічну програму МОЗ США офіційно заявила, що виявлено реальний зв’язок між захворювання на рак і смартфонами. За словами дослідників, їх звіт заснований на масштабних, багаторічних експериментах з лабораторними тваринами. Мобільне випромінювання, застосовуване до щурів з регулярністю, притаманною активним користувачів смартфонів, показало виникнення злоякісних пухлин тканин серця і головного мозку. Крім того, несподівано був виявлений і ризик раку наднирників у гризунів. На думку фахівців з НТП, вісь вже чверть століття від споживачів ховаються відомості, які раніше були відомі незалежним експертам. Завдяки агресивній рекламній кампанії, всі витоки визнавалися «чорним піаром» недобросовісних конкурентів.

«Опасность существует»: Выявлена реальная связь между раком и смартфонамиНайстрашніше, що діючи добре випробуваними методами найбільших тютюнових компаній, виробники смартфонів посилено приховували інформацію про глобальну небезпеку їх продукції для дітей. Дитячий мозок найбільш піддається впливу з-зовні. Після звинувачень дослідників, провідні компанії з випуску мобільних пристроїв були змушені змінити стратегію. Вони визнали, що на зорі ери мобільного зв’язку дійсно приділялася недостатня увага на безпеку пристроїв. Проте з появою нових технологій, всі ризики були усунені. Науковці, у свою чергу, дозволили собі не погодитися з цим твердженням. На їхню думку, сучасні смартфони продовжують представляти небезпеку, особливо для дітей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.