Вчені з’ясували вплив частоти сексу на відносини

Американські науковці вирішили провести дослідження щодо задоволеності сімейних пар відносинами в залежності від частоти зайняття любов’ю і сексом. Деякі результати дуже здивували вчених, свої праці вони опублікували в журналі Psychological Science.

Американські науковці та психологи вирішили перевірити існуючу думку, що якщо у сімейної парі відсутній секс, то кожний з них нещасливий у шлюбі. Для визначення правдивості вчені взяли добровольцями сімейні пари, з якими провели низку опитувань щодо задоволення від відносин. Опитування були розбиті на дві частини, в першій частині всі відповіді вимагали осмислення і роздумів, а друга частина призначалася для швидкого формування відповіді, ґрунтуючись лише на інстинктивному відчутті. Усі відповіді повинні були бути в рамках сімейного життя лише з даним чоловіком, або дружиною на основі їх тривалого проміжку спільного існування.

Перша стадія була цілком прийнятна для наукових фахівців – виявляється, частота сексу в сім’ї ніяким чином не позначається на показниках і рівнях задоволення подружжя від спільного сімейного життя, відповідно, секс ніяк не впливає на сімейне щастя. А друга стадія дуже здивувала провідних вчених – частота сексу впливає на підсвідомому рівні на сприйняття своєї другої половини, тобто, чим частіше секс у сімейної пари, тим більше кращих і позитивних якостей сторони приписують один одному на рівні своєї підсвідомості, використовуючи свої інстинкти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh