Ефективний засіб проти розсіяного склерозу виявилено канадськими вченими

Вчені канадського Університету Калгарі розробили новітню методику лікування розсіяного склерозу. Метод ґрунтується на використанні N-ацетилглюкозаміну (флуорозаміна). Було проведено тестування препарату на мишах.

Таке захворювання, як розсіяний склероз виникає в тому випадку, якщо в імунній системі людини відбувається збій. В результаті чого система починає нападати на неушкоджені клітини і потихеньку починає руйнувати мієлінові волокна, що оточують нерви. Як правило, люди з таким захворювання мучаться від болю, викликаного множинними запальними осередками, які супроводжуються заміною нормальної нервової тканини сполучною.

В ході науково-дослідної роботи канадські нейробіологи протестували і вивчили понад 245 препаратів поки не виявили ліки, які можуть вікликати процес приросту гліальних клітин, що відповідають за створення захисних мієлінових волокон нервів.

Цим препаратом ставш N-ацетілглюкозамін, який продемонстрував найкращі показники ефективність регенерації мієліну в ході експерименту, проведеного на мишах, які інфіковані розсіяним склерозом.
На даний момент експерти планують провести додаткову серію тестувань перед тим, як починати дослідження на людях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh