Авторські статтіНовини

Вчені з’ясували причину алкоголізму

В авторитетному журналі Biological Psychiatry з’явилася стаття, яка розкриває причину алкоголізму.

Вчені стверджують, що вживання алкоголю блокує певні механізми в головному мозку людини, які відповідають за контроль над собою. Під час алкогольного сп’яніння, під впливом відповідних напоїв у людини виділяється гормон під назвою дофамін, який називають «гормоном задоволення». Таким чином алкоголь стимулює вироблення цього гормону, але в ході досліджень було встановлено, що надмірне його вживання стирає у людини межу дозволеного.

Аргументовано це наступним чином: в людському організмі існує два види рецепторів дофаміну, один з яких відповідає за активізацію, а другий за блокування синтезу цього гормону і в ході експерименту над мишами було помічено, що систематичні дози алкоголю посилюють у тварин активізуючий рецептор і послаблюють блокуючий. Фахівці штучним шляхом ввели в організм піддослідних стимулятор блокування дофаміну і миші самостійно зменшили дозу алкоголю.

Дослідники сподіваються, що проведені випробування і встановлений ними факт в майбутньому допоможе в лікуванні алкоголізму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.