Вчені з’ясували причину алкоголізму

В авторитетному журналі Biological Psychiatry з’явилася стаття, яка розкриває причину алкоголізму.

Вчені стверджують, що вживання алкоголю блокує певні механізми в головному мозку людини, які відповідають за контроль над собою. Під час алкогольного сп’яніння, під впливом відповідних напоїв у людини виділяється гормон під назвою дофамін, який називають «гормоном задоволення». Таким чином алкоголь стимулює вироблення цього гормону, але в ході досліджень було встановлено, що надмірне його вживання стирає у людини межу дозволеного.

Аргументовано це наступним чином: в людському організмі існує два види рецепторів дофаміну, один з яких відповідає за активізацію, а другий за блокування синтезу цього гормону і в ході експерименту над мишами було помічено, що систематичні дози алкоголю посилюють у тварин активізуючий рецептор і послаблюють блокуючий. Фахівці штучним шляхом ввели в організм піддослідних стимулятор блокування дофаміну і миші самостійно зменшили дозу алкоголю.

Дослідники сподіваються, що проведені випробування і встановлений ними факт в майбутньому допоможе в лікуванні алкоголізму.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh