Вчені з’ясують, чи можлива любов і шлюб з роботами

Вже найближчим часом у Великобританії розпочнеться конференція, в рамках якої буде піднято питання про те, чи етично людям мати статеві стосунки з роботами. Конференція буде носити цілком резонну назву «Технологія та близькість: Примус чи вибір?». Проходити вона буде в університеті Салфорда. На конференції зберуться науковці з усього світу, які будуть дискутувати на цю тему.

В якості окремого питання, буде піднята тема про можливості платонічного кохання і навіть любові і шлюбу між одиницями техніки, які покликані полегшити життя людству. Один з організаторів заходу впевнений, що людина ніколи не зможе повною мірою полюбити штучний інтелект, наскільки майстерно він б не імітував спілкування і манери живої людини, але підсвідомо власник буде усвідомлювати, що це лише «набір кодів».

Таким чином, упевнений вчений, що робот буде«, створений для задоволення» машиною, романтичні стосунки з якою неможливі ні при яких умовах. Тим не менше, не всі дотримуються подібної точки зору. Раніше вже йшлося про те, що через десять років секс з роботами може стати настільки популярними, що пережене за популярністю традиційний.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh