Авторські статтіТехно

Вчені: Землю спіткає глобальне вимирання

Глобальне вимирання людей, як наслідок кліматичних змін, очікує Землю вже в недалекому майбутньому, вважають вчені, що вивчають цю проблематику. На думку фахівців, перевищення середньостатистичної температури повітря на 2 градуси стані причиною загибелі багатьох видів рослин.

При цьому фахівці впевнені, що, якщо цей показник зросте на 3 і більше градусів, то варто очікувати знищення половини рослин. Всього кілька десятків років буде потрібно, щоб позбавити Австралії, Південної Америки та Південно-Східної Азії густих лісових насаджень. До 2100 року наслідки глобального потепління суттєво змінять карту населеності Землі. Це стосується як людей, так і навіть дрібних комах. Для того, щоб запобігти жахливі прогнози вчених, останні пропонують суттєво переглянути політику захисту екології і зменшити викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Раніше міжнародна група вчених прийшла до висновку, що апокаліпсис в найближчому майбутньому є малоймовірним. Тим не менше, дослідники зазивали бути готовими до даної події, оскільки можливість подібного сценарію все ж існує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України