Вчені: Землю спіткає глобальне вимирання

Глобальне вимирання людей, як наслідок кліматичних змін, очікує Землю вже в недалекому майбутньому, вважають вчені, що вивчають цю проблематику. На думку фахівців, перевищення середньостатистичної температури повітря на 2 градуси стані причиною загибелі багатьох видів рослин.

При цьому фахівці впевнені, що, якщо цей показник зросте на 3 і більше градусів, то варто очікувати знищення половини рослин. Всього кілька десятків років буде потрібно, щоб позбавити Австралії, Південної Америки та Південно-Східної Азії густих лісових насаджень. До 2100 року наслідки глобального потепління суттєво змінять карту населеності Землі. Це стосується як людей, так і навіть дрібних комах. Для того, щоб запобігти жахливі прогнози вчених, останні пропонують суттєво переглянути політику захисту екології і зменшити викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Раніше міжнародна група вчених прийшла до висновку, що апокаліпсис в найближчому майбутньому є малоймовірним. Тим не менше, дослідники зазивали бути готовими до даної події, оскільки можливість подібного сценарію все ж існує.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh