Авторські статтіТехно

Вчені запропонували змістити орбіту Землю, що захистить людство

Це запобіжить кінець світу через згоряння Сонця, вважають вчені.

Експерти із США висунули досить сміливу теорію, яка могла б період 7,6 млрд захистити Землю від впливу сонячного коливання. Професор Роберт Сміт стверджує, що відчайдушний припущення вчених має під собою підтвердження, проте залишається питанням, як при зміщенні орбіти планети вижити людству.

Коли Сонце перетвориться на Червоного гіганта, Земля буде спалена і цей сценарій змушує вчених шукати рятівний вихід, від зсуву нашої планети на орбіту Марса, до приєднання до іншої зірки…

Зрушити Землю від Сонця, а саме на орбіту Марса, означає істотну зміну орбітальних параметрів. З цього моменту наша планета буде здійснювати повний оберт навколо світила на 14,6% довше. Також зміниться і швидкість руху по орбіті. Щоб утриматися на потрібній осі, орбітальна швидкість Землі повинна впасти з 30 км/с до 28,5 км/с. Для того, щоб змістити Землю на орбіту Марса, необхідно провести дуже великі енергетичні зміни, а саме: поміняти гравітаційну енергію і орбітальну енергії Землі.

Вчені США впевнені, що такі заходи допоможуть Землі убезпечити себе від впливу Сонця, якої поступово згорає і провокує серйозні катаклізми. З роками вплив посилиться і нашу планету буде очікувати плачевний кінець, впевнені вчені. Щоб Земля перемістилася на орбіту Марса, необхідно знищити Червону планету. Поки дістатися людині до неї не вдалося, однак у сучасному світі існує можливість відправити туди безпілотний корабель з вибухівкою, який влаштує вибух Марса.

Звичайно, що така теорія має під собою грунт для роздумівъ. Швидше за все, деякими видами живих істот вдасться вижити, але людина більш вибаглива і тільки міліметр зсуву Землі з орбіти може спричинити катастрофу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України