Авторські статтіНовини

Вчені запропонували альтернативну теорію формування Місяця

Група фахівців, які представляють SETI, а також Університети Меріленда і Гарварду вивели абсолютно нову теорію формування Місяця. Крім того, вчені розповіли про те, як міг рухатися найбільший супутник Землі до того, як придбав нинішні форми.

Дослідники врахували той момент, що Місяць має практично ідентичний склад, що і Земля. Це підштовхнуло їх до думки, що вони обидві сформувалися після зіткнення невідомих космічних об’єктів, а їх складова являла собою розплавлений матеріал, який поступово випаровувався. Фахівці стверджують, що спочатку день на Землі  дорівнював двом годинам, а сама планета розташовувалася своєю віссю в напрямку Сонця.

Причиною віддалення Місяця стало те, що кутовий момент був втрачений в результаті дії приливних сил. Супутник поступово відійшов від Землі до площини Лапласа, після чого вісь планети змістилася у вертикальне положення.

Кілька десятків мільйонів років знадобилося Місяцю, щоб досягти іншого перехідного моменту Кассіні і зменшити кут нахилу до екватора до 5 градусів. З тих пір положення супутника практично не змінилося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України