Археологи заявили, що поховальне ложе Христа є недоторканне

На сьогоднішній день, найшановініша християнська святиня – Гріб Господній являє собою полицю, або похоронне ложе витесане у вапняку, який колись був частиною печери. Скинувши мармурову плиту, яка з 1555р. покривала сам гріб, вчені виявили під нею ще одну, з врізаним хрестом, яка була частково знищеною. Проте, під цією наступною плитою археологи знайшли повністю недоторканне похоронне ложе. Інформує «National Geographic».

Окрім цього, вченим вдалось встановити, що збережені також й інші фрагменти печери, в якій було поховано Христа. Також вдалося довести, що поховальна камера Гробу Господнього відповідає поховальним звичаям багатих євреїв часів Христа. Як інформує Євангелія, Тіло Ісуса було покладено у гробі багатого члена Сенедріону Йосифа Ариматейського.

За словами колишнього головного археолога Єрусалиму Дена Бахаті, археологія не може із 100% певністю стверджувати, що Гріб Господній є саме тим місцем, де було покладено Тіло Ісуса після розп’яття, «Але не має іншого місця, яке би було настільки добре аргументованим, як саме це місце, окрім того, у нас нема жодних підстав сумніватися в автентичності цього місця».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh