Авторські статтіНовини

Археологи заявили, що поховальне ложе Христа є недоторканне

На сьогоднішній день, найшановініша християнська святиня – Гріб Господній являє собою полицю, або похоронне ложе витесане у вапняку, який колись був частиною печери. Скинувши мармурову плиту, яка з 1555р. покривала сам гріб, вчені виявили під нею ще одну, з врізаним хрестом, яка була частково знищеною. Проте, під цією наступною плитою археологи знайшли повністю недоторканне похоронне ложе. Інформує «National Geographic».

Окрім цього, вченим вдалось встановити, що збережені також й інші фрагменти печери, в якій було поховано Христа. Також вдалося довести, що поховальна камера Гробу Господнього відповідає поховальним звичаям багатих євреїв часів Христа. Як інформує Євангелія, Тіло Ісуса було покладено у гробі багатого члена Сенедріону Йосифа Ариматейського.

За словами колишнього головного археолога Єрусалиму Дена Бахаті, археологія не може із 100% певністю стверджувати, що Гріб Господній є саме тим місцем, де було покладено Тіло Ісуса після розп’яття, «Але не має іншого місця, яке би було настільки добре аргументованим, як саме це місце, окрім того, у нас нема жодних підстав сумніватися в автентичності цього місця».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України