Новини

Вчені закликають обмежити вживання енергетичних напоїв

Американські фахівці вважають, що людям не слід захоплюватися так званими енергетичними напоями. Дослідження на цю тему провели наукові співробітники Флоридського університету, розташованого в Гейнсвіллі.

Згубний вплив енергетичних напоїв на здоров’я людини пояснюється надмірним вмістом кофеїну, який зустрічається у подібних виробах. Випиваючи щодня такі напої, можна отримати в результаті аритмію і серцеві хвороби.
В середньому, в енергетиках» міститься 160 міліграм кофеїну, ця доза в 4 рази перевищує вміст речовини в кавових напоях. Крім того в небезпечній рідині знаходиться і таурин, а він посилює дію шкідливого кофеїну.

У медичній практиці відомі випадки, коли пацієнтам ставало погано після вживання енергетичних напоїв. Так, чоловік 28 років потрапив у реанімаційне відділення після того, як у нього сталися напади блювання з кров’ю, медики виявили у пацієнта прискорене серцебиття (130 ударів у хвилину). Відомо, що хворий постійно пив пиво разом з «енергетиками», і саме це спровокувало його важкий стан. Після проведеного лікування симптоми зникли.

На думку доктора Мар’ям Саттари із Флоридського університету, лікарі повинні в обов’язковому порядку цікавитися при обстеженні своїх пацієнтів чи вживають вони енергетичні напої і чи буває у них аритмія.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.