Вчені закликають обмежити вживання енергетичних напоїв

Американські фахівці вважають, що людям не слід захоплюватися так званими енергетичними напоями. Дослідження на цю тему провели наукові співробітники Флоридського університету, розташованого в Гейнсвіллі.

Згубний вплив енергетичних напоїв на здоров’я людини пояснюється надмірним вмістом кофеїну, який зустрічається у подібних виробах. Випиваючи щодня такі напої, можна отримати в результаті аритмію і серцеві хвороби.
В середньому, в енергетиках» міститься 160 міліграм кофеїну, ця доза в 4 рази перевищує вміст речовини в кавових напоях. Крім того в небезпечній рідині знаходиться і таурин, а він посилює дію шкідливого кофеїну.

У медичній практиці відомі випадки, коли пацієнтам ставало погано після вживання енергетичних напоїв. Так, чоловік 28 років потрапив у реанімаційне відділення після того, як у нього сталися напади блювання з кров’ю, медики виявили у пацієнта прискорене серцебиття (130 ударів у хвилину). Відомо, що хворий постійно пив пиво разом з «енергетиками», і саме це спровокувало його важкий стан. Після проведеного лікування симптоми зникли.

На думку доктора Мар’ям Саттари із Флоридського університету, лікарі повинні в обов’язковому порядку цікавитися при обстеженні своїх пацієнтів чи вживають вони енергетичні напої і чи буває у них аритмія.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh