Авторські статтіНовини

Геологи розповіли про зв’язок міфічних повеней з реальними подіями

Геологи розповіли про те, що повені, описані в древніх легендах і міфах, можуть мати зв’язок з реальними подіями. За словами фахівців, кілька тисяч років тому природні катаклізми в дійсності могли досягати великих масштабів.

Самою відомою історією про повінь є Біблійний потоп. За словами фахівців, насправді він міг представляти собою масштабний паводок, затопивши площу в декілька десятків квадратних кілометрів. З боку це виглядало, ніби весь світ занурився у воду, що призвело до повного переродження людства і всіх видів тварин і птахів.

Більше 4000 років тому в Китаї стався масштабний паводок, затопивши всі посіви, що призвело до року голодування. У зв’язку з цим у фольклорі даної країни з’явилося безліч казок пов’язаних з тим, що повінь стала причиною боротьби демонів в надрах Землі. Насправді паводок стався через розлом тектонічних плит. Вони також відзначають, що час цього потопу збігається з одним з великих археологічних переломів в ідеї переходу з неоліту у бронзовий період.

Фахівці розповідають, що подібне пояснення мають майже всі природні катаклізми, описані в казках, фольклорі, або Біблії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.