Геологи розповіли про зв’язок міфічних повеней з реальними подіями

Геологи розповіли про те, що повені, описані в древніх легендах і міфах, можуть мати зв’язок з реальними подіями. За словами фахівців, кілька тисяч років тому природні катаклізми в дійсності могли досягати великих масштабів.

Самою відомою історією про повінь є Біблійний потоп. За словами фахівців, насправді він міг представляти собою масштабний паводок, затопивши площу в декілька десятків квадратних кілометрів. З боку це виглядало, ніби весь світ занурився у воду, що призвело до повного переродження людства і всіх видів тварин і птахів.

Більше 4000 років тому в Китаї стався масштабний паводок, затопивши всі посіви, що призвело до року голодування. У зв’язку з цим у фольклорі даної країни з’явилося безліч казок пов’язаних з тим, що повінь стала причиною боротьби демонів в надрах Землі. Насправді паводок стався через розлом тектонічних плит. Вони також відзначають, що час цього потопу збігається з одним з великих археологічних переломів в ідеї переходу з неоліту у бронзовий період.

Фахівці розповідають, що подібне пояснення мають майже всі природні катаклізми, описані в казках, фольклорі, або Біблії.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh