Вчені заявили про можливе вимирання популяцій бджіл на Землі

Такі прогнози нікого дослідники з ФАО і програми ООН з навколишнього середовища. Причиною стані глобальне потепління і пестициди, а наслідки – глобальні. Адже від цих комах найбільше залежить процес запилення рослин, а відповідно і зростання продукту, продажів, прибутку і так далі.

20 травня був офіційний День бджіл. Вчені заявили, що від запилення рослин залежить дуже багато продовольчих культур на нашій планеті Земля. Бджоли, як всякі метелики, жуки, птахи і кажани, допомагають рослинам запилюватися і розмножуватися. Зараз же із-за ряду факторів можуть зникнути 35 відсотків усіх запилювачів. На бджіл і метеликів та іншим подібним хребетним припадає 17 відсотків.

Вимирання бджіл пов’язано можливо зі всякими пестицидами та глобальним потеплінням. Про бджіл почали говорити вперше в 1960-х роках в Європі, але потім до 1998 році процес сильно прискорився.

Вчені порекомендували відмовлятися від пестицидів, адже вони для комах і тварин дуже небезпечні і можуть призводити в подальшому до зараження вуликів і так далі. Крім того, тварини можуть переносити шкідливі речовини з рослини на рослину, а потім гинути й самі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh