Авторські статтіТехно

Вчені заявили про можливе вимирання популяцій бджіл на Землі

Такі прогнози нікого дослідники з ФАО і програми ООН з навколишнього середовища. Причиною стані глобальне потепління і пестициди, а наслідки – глобальні. Адже від цих комах найбільше залежить процес запилення рослин, а відповідно і зростання продукту, продажів, прибутку і так далі.

20 травня був офіційний День бджіл. Вчені заявили, що від запилення рослин залежить дуже багато продовольчих культур на нашій планеті Земля. Бджоли, як всякі метелики, жуки, птахи і кажани, допомагають рослинам запилюватися і розмножуватися. Зараз же із-за ряду факторів можуть зникнути 35 відсотків усіх запилювачів. На бджіл і метеликів та іншим подібним хребетним припадає 17 відсотків.

Вимирання бджіл пов’язано можливо зі всякими пестицидами та глобальним потеплінням. Про бджіл почали говорити вперше в 1960-х роках в Європі, але потім до 1998 році процес сильно прискорився.

Вчені порекомендували відмовлятися від пестицидів, адже вони для комах і тварин дуже небезпечні і можуть призводити в подальшому до зараження вуликів і так далі. Крім того, тварини можуть переносити шкідливі речовини з рослини на рослину, а потім гинути й самі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.