Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: існує 6 рис характеру для створення успішної кар’єри

Лондонські вчені виділили шість рис характеру, які безпосередньо пов’язані з успіхом в підйомі по кар’єрних сходах. Однак у кожного з властивостей є свої мінуси.

Фахівцями був створений тест на властивості характеру, який призначений на виявлення лідерських якостей. Існує 6 рис характеру для створення успішної кар’єри, відзначають вчені. Ними стали:

1. Чесність є однією з головних показників, що впливає на успіх у житті. Дана рису є основоположною в успішне стратегічне планування, проте, надмірна сумлінність робить працівника негнучким.

2. Пристосовність. Люди, яким притаманна ця риса, легше реагують на стресові ситуації, так як не дозволяють почуттям статb причиною, що вплинула на прийняття рішення.

3. Прийняття невизначеності. Людина з такою рисою розглядає кілька точок зору перед прийняттям рішення і йому не страшні зміни

4. Зацікавленість. Цікавий працівник легше вчиться чомусь новому, він захищений від перевтоми і отримує задоволення від того, що робить. Алt, зайвf цікавість може заважати працівнику зосередження на одному об’єкті.

5. Сміливість. Вміння справлятися зі складними ситуаціями, і йnи на ризик, опираючись труднощів у прийнятті рішення, яке призведе до позитивного результату – безсумнівний критерій успіху.

6. Дух суперництва. Дана рису послужитm її власникові потужною мотивацією, але перебір з цим може призвести до розколу всередині колективу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.