Авторські статтіНовини

Вчені зафіксували на Марсі конструкції заввишки, як 16-поверховий будинок

Вчені NASA зафіксували на поверхні Марса невідомі конструкції, які мають висоту, як 16-поверховий будинок. Про це повідомляє інформаційне видання The Sun.

Фахівці NASA вже багато років займаються вивченням поверхні і ресурсів планети Марс. Проте нещодавно, вони змогли розглянути на планеті гігантські плоскі споруди, які гострі, як лезо. Вчені назвали це явище «ламані гребені», до того ж висота їх дорівнює 16-поверховому будинку. Конструкції мають ребристу і гостру поверхню, як вони виникли фахівці, на даний момент, відповісти не можуть.

Уфологи припускають, що «ламані гребені» на поверхні Марса могли принести з собою інопланетні істоти і це є їх місцем проживання. Таку теорію підтримують фахівці, які вивчають існування позаземних цивілізацій. Проте, вчені NASA повністю спростували таку ідею, вважаючи це догадками. Вони схиляються, що конструкція, гостра як бритва, утворилася в результаті виверження вулканів і застиганні магми мільйони років тому. Таким чином, підтверджуючи теорію, що на поверхні Марса були і досі знаходяться діючі вулкани.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України