Вчені з Ізраїлю винайшли інсулінову таблетку

Вчені з Ізраїлю винайшли першу у світі інсулінову таблетку. Препарат зараз проходить клінічні випробування.

Деякі хворі на цукровий діабет люди є інсулінозалежними, тобто повинні регулярно робити внутрішньовенно уколи з інсуліном. Новий винахід допоможе полегшити життя діабетикам всього світу.

Спроби знайти заміну інсуліну велися вченими з 30-х років минулого століття, проте за весь цей час так і не вдалося провести успішний експеримент. Домогтися успіху вдалося ізраїльським фахівцям, вони винайшли першу у світі інсулінову таблетку. Тепер потреба в уколах відпаде. До початку серійного виробництва препарату необхідно пройти клінічне тестування. При успішному випробуванні таблетки з’являться в продаж не раніше середини наступного року.

Проблема створення інсулінової таблетки ховалася в його швидкій розчинності. При попаданні в травний тракт оболонка таблетки розчинялася, а інсулін не всмоктувався. Вченим з Ізраїлю вдалося створити таку капсулу, яка здатна доставити інсулін в тонкий кишечник і тільки там розчинитися.

Інсулін необхідно колоти для підтримання нормального рівня цукру в крові. У хворих на цукровий діабет виробництво гормону інсуліну клітинами підшлункової залози постійно знижується і потрібно введення гормону ззовні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh