Авторські статтіНовини

Вчені з Ізраїлю винайшли інсулінову таблетку

Вчені з Ізраїлю винайшли першу у світі інсулінову таблетку. Препарат зараз проходить клінічні випробування.

Деякі хворі на цукровий діабет люди є інсулінозалежними, тобто повинні регулярно робити внутрішньовенно уколи з інсуліном. Новий винахід допоможе полегшити життя діабетикам всього світу.

Спроби знайти заміну інсуліну велися вченими з 30-х років минулого століття, проте за весь цей час так і не вдалося провести успішний експеримент. Домогтися успіху вдалося ізраїльським фахівцям, вони винайшли першу у світі інсулінову таблетку. Тепер потреба в уколах відпаде. До початку серійного виробництва препарату необхідно пройти клінічне тестування. При успішному випробуванні таблетки з’являться в продаж не раніше середини наступного року.

Проблема створення інсулінової таблетки ховалася в його швидкій розчинності. При попаданні в травний тракт оболонка таблетки розчинялася, а інсулін не всмоктувався. Вченим з Ізраїлю вдалося створити таку капсулу, яка здатна доставити інсулін в тонкий кишечник і тільки там розчинитися.

Інсулін необхідно колоти для підтримання нормального рівня цукру в крові. У хворих на цукровий діабет виробництво гормону інсуліну клітинами підшлункової залози постійно знижується і потрібно введення гормону ззовні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України