Вчені розкрили походження людських щелеп

Вчені розповіли про те, звідки саме взялися людські щелепи. Про це пишуть західні новинні агенції з посиланням на прес-центр Університету прикладної біології в Токіо.

За словами фахівців, першими володарями щелеп, схожих з людськими, стали панцирні риби. Саме даний вид хижаків мав зуби, розташовані дугою і послідовно в один ряд. У давні часи велика частина ссавців мала широкі щелепи з більш випрямленою формою. Китайські фахівці розповіли, що навіть зараз кістки в роті людини можна порівняти з підтримуючими зябра відростками.

Мін Чжу, який є головним спеціалістом Університету прикладної біології в Токіо, розповів, що панцирні риби харчувалися переважно мертвими тваринами. Із-за цього їх щелепи не мали особливо гострих зубів і були заукруглені для зручності прийому їжі.

Фахівці відзначили, що поки що їм вдалося знайти тільки один скелет панцирної риби, який має щелепу, схожу з людською. Незважаючи на це, вчені впевнені, що саме даний вид тварин є найдавнішим предком людини і більшої частини ссавців.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh