Вчені з Ізраїлю зробили прорив у виробництві водневого палива з води

Розробка може знизити інтерес автомобілістів до електромобілів із-за екологічності.

Вчені з Ізраїлю нікого прорив у виробництві водневого палива з води. Перевагою даного палива є його нездатність виділяти вуглекислий газ в атмосферу, але раніше його виробництво в промислових масштабах могло перетворюватися на справжню екологічну катастрофу з-за викиду парникових газів.

Нові методи фотохімічного поділу водню пероксиду водню за участю фотоелектродів з оксидом заліза дозволять зробити окислення нелінійним, що значно здешевить паливо, при виготовленні якого не буде необхідності використовувати каталізатори з дорогоцінних металів.

Дані відкриття може вплинути на автоіндустрію, оскільки виробники можуть почати підлаштовуватися під нововведення — це зробить автомобілі більш потужними і не забруднюючими довкілля. Крім цього, такий транспортний засіб, на відміну від електроавтомобіля, зможе проїхати велику дистанцію без дозаправки.

Раніше стало відомо, що більшу популярність серед автомобілістів набирають електрокари. Особливо це зростання відзначають у США, Німеччині та інших європейських країнах. Але з появою водневого палива, при виробництві якого не викидаються шкідливі речовини в атмосферу, випуск таких машин може скоротитися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Компанія Blue Origin сьогодні провела тести повернення ступенів ракети. Відео

Поки весь світ стежить за запусками Ілона Маска, інший техномільярдер і найбагатша людина на Землі ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh