Авторські статтіТехно

Вчені з Ізраїлю зробили прорив у виробництві водневого палива з води

Розробка може знизити інтерес автомобілістів до електромобілів із-за екологічності.

Вчені з Ізраїлю нікого прорив у виробництві водневого палива з води. Перевагою даного палива є його нездатність виділяти вуглекислий газ в атмосферу, але раніше його виробництво в промислових масштабах могло перетворюватися на справжню екологічну катастрофу з-за викиду парникових газів.

Нові методи фотохімічного поділу водню пероксиду водню за участю фотоелектродів з оксидом заліза дозволять зробити окислення нелінійним, що значно здешевить паливо, при виготовленні якого не буде необхідності використовувати каталізатори з дорогоцінних металів.

Дані відкриття може вплинути на автоіндустрію, оскільки виробники можуть почати підлаштовуватися під нововведення — це зробить автомобілі більш потужними і не забруднюючими довкілля. Крім цього, такий транспортний засіб, на відміну від електроавтомобіля, зможе проїхати велику дистанцію без дозаправки.

Раніше стало відомо, що більшу популярність серед автомобілістів набирають електрокари. Особливо це зростання відзначають у США, Німеччині та інших європейських країнах. Але з появою водневого палива, при виробництві якого не викидаються шкідливі речовини в атмосферу, випуск таких машин може скоротитися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України