Авторські статті

В 2019-му замість виборів президента ми будемо обирати між двома шляхами розвитку держави, – блогер

Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками вітчизняного і закордонного бізнесу. Спостерігаючи за поведінкою президента, вже можна зробити кілька висновків. Людина вільно орієнтується в питаннях фінансових, податкових, кредитних, розуміє, як працює бізнес. Не замислюючись, називає цифри і закони. Щиро, по-дитячому радіє пунктам рейтингу і вдалим законопроектам. Дружньо звертається до присутніх. Живе тим всім. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Олександр Костюк.

Він відзначає, що важко собі дати однозначну відповідь, як після цього дивитися на наш люмпен, який з виряченими очима, з чужого голосу реве: «бббарига», «Мальдіви», «липецька фабрика». І тут вже неважливо, що все це – кремлівські методички.

За словами Костюка, на виборах 2019 року на одній чаші ваг: зростання рейтингів, експорт в ЄС, потужна армія, перемога, європейська Україна. На іншій чаші ваг: «дешеві тарифи», «новий курс», здача державних інтересів, повернення в «русский мир», кривава бійня, громадянська війна, розправа «російського світу». Вибирати не комусь, а нам – українцям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України