В 2019-му замість виборів президента ми будемо обирати між двома шляхами розвитку держави, – блогер

Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками вітчизняного і закордонного бізнесу. Спостерігаючи за поведінкою президента, вже можна зробити кілька висновків. Людина вільно орієнтується в питаннях фінансових, податкових, кредитних, розуміє, як працює бізнес. Не замислюючись, називає цифри і закони. Щиро, по-дитячому радіє пунктам рейтингу і вдалим законопроектам. Дружньо звертається до присутніх. Живе тим всім. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Олександр Костюк.

Він відзначає, що важко собі дати однозначну відповідь, як після цього дивитися на наш люмпен, який з виряченими очима, з чужого голосу реве: «бббарига», «Мальдіви», «липецька фабрика». І тут вже неважливо, що все це – кремлівські методички.

За словами Костюка, на виборах 2019 року на одній чаші ваг: зростання рейтингів, експорт в ЄС, потужна армія, перемога, європейська Україна. На іншій чаші ваг: «дешеві тарифи», «новий курс», здача державних інтересів, повернення в «русский мир», кривава бійня, громадянська війна, розправа «російського світу». Вибирати не комусь, а нам – українцям.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh