Техно

Вчені: Уповільнена зйомка допомагає визначити мотиви злочинців

Перегляд кадрів з місця злочину в сповільненій зйомці кілька разів може розповісти про мотиви зловмисників. Про це повідомили вчені з Університету штату Невада.

В даний час у багатьох країнах кадри, зроблені на місці злочину, є досить важливим доказом у ході судових слухань і розслідувань. За допомогою спеціального методу можна визначити, чи усвідомлено було скоєно те чи інше правопорушення.

Для отримання відомостей про виявлення явних ознак навмисного скоєння злочинів при перегляді роликів в уповільненій дії фахівці провели ряд досліджень, в яких загалом взяли участь близько 1,5 тисячі осіб. Всім їм запропонували спершу проаналізувати кадри з місця тієї чи іншої події в нормальній швидкості. Через деякий час їм же були продемонстровані ролики в уповільненому вигляді.

У підсумку виявилося, що при перегляді ролика в уповільненому вигляді чітко проявляється емоційне забарвлення дій злочинця. В ході експерименту вдалося підтвердити теорію про те, що люди більш ретельно оцінюють вчинки, дивлячись на них в повільному темпі. Крім того, присяжні можуть робити акцент на незначних речах, випускаючи з уваги деталі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.