Вчені: Уповільнена зйомка допомагає визначити мотиви злочинців

Перегляд кадрів з місця злочину в сповільненій зйомці кілька разів може розповісти про мотиви зловмисників. Про це повідомили вчені з Університету штату Невада.

В даний час у багатьох країнах кадри, зроблені на місці злочину, є досить важливим доказом у ході судових слухань і розслідувань. За допомогою спеціального методу можна визначити, чи усвідомлено було скоєно те чи інше правопорушення.

Для отримання відомостей про виявлення явних ознак навмисного скоєння злочинів при перегляді роликів в уповільненій дії фахівці провели ряд досліджень, в яких загалом взяли участь близько 1,5 тисячі осіб. Всім їм запропонували спершу проаналізувати кадри з місця тієї чи іншої події в нормальній швидкості. Через деякий час їм же були продемонстровані ролики в уповільненому вигляді.

У підсумку виявилося, що при перегляді ролика в уповільненому вигляді чітко проявляється емоційне забарвлення дій злочинця. В ході експерименту вдалося підтвердити теорію про те, що люди більш ретельно оцінюють вчинки, дивлячись на них в повільному темпі. Крім того, присяжні можуть робити акцент на незначних речах, випускаючи з уваги деталі.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh