У США залишився тільки один вид вовків

Американські фахівці з області генетики з’ясували, що в США мешкає не 3 види вовків, як було відомо раніше, а тільки один. Всі інші лісові мешканці за своїм ДНК є гібридами койотів і відносяться до виду рудих вовків і східних вовків, повідомляється у виданні Science Advances.

Як з’ясували дослідники, частка ДНК койотів у рудих вовків становить 75%, а в сірих— тільки 25%. Що стосується східних вовків, в них співвідношення ДНК 2-х видів існує в зворотній пропорції. Таке «поєднання» народжує унікальних особин, але тільки не унікальний вид.

Таким чином, до чистокровних вовків можна віднести тільки сірих вовків, які мешкають на всій території Сполучених Штатів.

На думку вчених-біологів, вовки стали злучатися з койотами кілька століть назад із-за дефіциту партнерів внаслідок масового знищення вовків людьми.

У 2015 році вчені з’ясували, що гібриди вовка, койота і собаки, яких називають новим видом «койвовк», за останні десятіліття зайняли всю територію східної частини США, при цьому не тільки рівнини, але і міські зони.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh