Люди зможуть позбавлятися від болю під гіпнозом

Група фахівців з медичного університету Стенфорда збираються допомогти людям у самостійному позбавлення від різних болів. Методика заснована на залученні в гіпнотичному стані певних областей мозку.

У трансовому стані певні ділянки мозку починають проявляти підвищену активність при різних болях. Для більш детального дослідження фахівці вирішили просканувати мозок у 57 учасників гіпнотичного експерименту. При даному дослідженні перед вченими виникли певні труднощі, так як далеко не всі піддаються гіпнотичному впливу. За даними статистики, тільки 10% населення легко впадають у транс від дій гіпнотизера.

Результати проведеного експерименту показали, що в процесі гіпнозу знижується активність в мозковій ділянці, яка називається передньою частиною спинно-поясної звивини. Також вченими було зафіксовано посилення зв’язку між 2-ма іншими ділянками: мозковою ділянкою і префронтальною дорсолатеральною  корою.

Зараз триває робота в цьому напрямку і більш детально вивчаються області мозку, що відповідають за позбавлення від болю за допомогою стимуляції.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh