Новини

Люди зможуть позбавлятися від болю під гіпнозом

Група фахівців з медичного університету Стенфорда збираються допомогти людям у самостійному позбавлення від різних болів. Методика заснована на залученні в гіпнотичному стані певних областей мозку.

У трансовому стані певні ділянки мозку починають проявляти підвищену активність при різних болях. Для більш детального дослідження фахівці вирішили просканувати мозок у 57 учасників гіпнотичного експерименту. При даному дослідженні перед вченими виникли певні труднощі, так як далеко не всі піддаються гіпнотичному впливу. За даними статистики, тільки 10% населення легко впадають у транс від дій гіпнотизера.

Результати проведеного експерименту показали, що в процесі гіпнозу знижується активність в мозковій ділянці, яка називається передньою частиною спинно-поясної звивини. Також вченими було зафіксовано посилення зв’язку між 2-ма іншими ділянками: мозковою ділянкою і префронтальною дорсолатеральною  корою.

Зараз триває робота в цьому напрямку і більш детально вивчаються області мозку, що відповідають за позбавлення від болю за допомогою стимуляції.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України