Авторські статтіНовини

Вчені: У 2007 році NASA могли упустити докази життя на Марсі

За відомостями ряду інформаційних джерел, існує доказ, що NASA проігнорувало отримані космічні дані в 2007 році про Марс. До такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши фотозйомку з Марса.

Космічний Rover Spirit, перебуваючи на Марсі, успішно відобразив пальцеподібні гори. За своїми розмірами ці утворення досягають 90 метрів. Учені вирішили провести пошук схожих скелястих марсіанських скель на нашій планеті. Це б могло допомогти фахівцям дослідити і зрозуміти будову скель Червоної планети.

Схожі скелясті утворення були зафіксовані в Ель Татіо. Фахівці припускають, що така будова гір повинна відповідати марсіанським. Клімат Марса схожий з погодою в Чилі, вдень фіксується підвищений рівень ультрафіолету, а з настанням темряви температура різко починає знижуватися.

Вчені не збираються зупинятися на досягнутому відкриття. Вони планують ретельно вивчити знімки і знайти раніше непомічені докази існування життя на Марсі.

У жовтні 2016 року ще одна група фахівців заявила про життя на Марсі. За їх словами, перші ознаки були зафіксовані в 1976 році, але дані дослідників вважають помилкою.

Ще одним доказом життя на Червоній планеті можна вважати наявність мікроорганізмів у грунті, які були зафіксовані в експериментальній місії «Вікінг».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України