Вчені: У 2007 році NASA могли упустити докази життя на Марсі

За відомостями ряду інформаційних джерел, існує доказ, що NASA проігнорувало отримані космічні дані в 2007 році про Марс. До такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши фотозйомку з Марса.

Космічний Rover Spirit, перебуваючи на Марсі, успішно відобразив пальцеподібні гори. За своїми розмірами ці утворення досягають 90 метрів. Учені вирішили провести пошук схожих скелястих марсіанських скель на нашій планеті. Це б могло допомогти фахівцям дослідити і зрозуміти будову скель Червоної планети.

Схожі скелясті утворення були зафіксовані в Ель Татіо. Фахівці припускають, що така будова гір повинна відповідати марсіанським. Клімат Марса схожий з погодою в Чилі, вдень фіксується підвищений рівень ультрафіолету, а з настанням темряви температура різко починає знижуватися.

Вчені не збираються зупинятися на досягнутому відкриття. Вони планують ретельно вивчити знімки і знайти раніше непомічені докази існування життя на Марсі.

У жовтні 2016 року ще одна група фахівців заявила про життя на Марсі. За їх словами, перші ознаки були зафіксовані в 1976 році, але дані дослідників вважають помилкою.

Ще одним доказом життя на Червоній планеті можна вважати наявність мікроорганізмів у грунті, які були зафіксовані в експериментальній місії «Вікінг».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh