Вчені визначили потрібну кількість сексу для різного віку

Вчені визначили потрібну кількість сексу для різного віку. Авторами наукової роботи виступили дослідники, що представляють Інститут імені Кінсі, а також університету штату Індіана. Результати дослідження експертів описані в західних тематичних браузерах.

Вчені вирішили вивчити дані статистики, щоб зрозуміти, в якій кількості люди отримують секс у різному віці. Для цього дослідники проаналізували інформацію з соціологічних опитувань.

Експерти встановили, що найчастіше люди займаються сексом у віці з 18 до 29 років. У цей період пари вдаються до любовних утіх в середньому 112 разів на рік, тобто приблизно двічі на тиждень.

Вчені повідомили, що з віком люди займаються сексом рідше. На думку експертів, даний факт можна вважати цілком логічним. З’ясувалося, що у віці від 30 до 39 років секс у людей буває в середньому 86 раз в рік, в 40-49 років – 69 разів.

Вчені підкреслили, що вікове зниження частоти сексу жодним чином не пов’яязано з тим, що у людей зникає статевий потяг. Експерти пояснили, що вся справа в домашніх справах, роботі і дітях, яких з роками стає більше, і на постільні радості людині може просто не вистачати часу і сили.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh