Авторські статтіНовини

Вчені визначили потрібну кількість сексу для різного віку

Вчені визначили потрібну кількість сексу для різного віку. Авторами наукової роботи виступили дослідники, що представляють Інститут імені Кінсі, а також університету штату Індіана. Результати дослідження експертів описані в західних тематичних браузерах.

Вчені вирішили вивчити дані статистики, щоб зрозуміти, в якій кількості люди отримують секс у різному віці. Для цього дослідники проаналізували інформацію з соціологічних опитувань.

Експерти встановили, що найчастіше люди займаються сексом у віці з 18 до 29 років. У цей період пари вдаються до любовних утіх в середньому 112 разів на рік, тобто приблизно двічі на тиждень.

Вчені повідомили, що з віком люди займаються сексом рідше. На думку експертів, даний факт можна вважати цілком логічним. З’ясувалося, що у віці від 30 до 39 років секс у людей буває в середньому 86 раз в рік, в 40-49 років – 69 разів.

Вчені підкреслили, що вікове зниження частоти сексу жодним чином не пов’яязано з тим, що у людей зникає статевий потяг. Експерти пояснили, що вся справа в домашніх справах, роботі і дітях, яких з роками стає більше, і на постільні радості людині може просто не вистачати часу і сили.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України