Авторські статтіТехно

Вчені встановили три якості, які роблять людину непривабливою

Вчені розповіли про три основні якості, які роблять людей привабливими. За словами фахівців, існує особливий перелік критеріїв, які оцінює мозок індивіда, перш ніж поставити оцінку своєму партнеру.

Для отримання відомостей про критерії привабливості вчені провели низку опитувань. У ході досліджень вдалося також визначити, що деякі люди мають досить погану рису «відштовхувати співрозмовників, які їм імпонують». В даному випадку дія відбувається на підсвідомому рівні, і тільки іноді індивід може його контролювати.

Фахівці визначили, що основним критерієм привабливості є почуття гумору. На думку більш ніж 60 відсотків опитаних жінок, саме ця якість є обов’язковою при виборі чоловіка. Представники сильної статі також відзначили, що їх більше приваблюють веселі і розуміють жарти жінки.

Психологи з університету Ольстера в Північній Ірландії в ході свого дослідження встановили, що людям не подобаються співрозмовники, які не виспалися. Це обумовлено не тільки їх зовнішнім поглядом, альо и тім, що з ними досить важко знайте спільну мову. Крім того, до критеріїв привабливості відноситься і охайність людини, яку можна визначити при першому погляді на нього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України