Авторські статтіНовини

Вчені встановили, що зелений чай захищає від розриву артерій

Японські вчені відзначають надзвичайну користь зеленого чаю. Поліфеноли, що містяться в ньому, ефективно знижують ризик аневризми черевної аорти. Раптовий розрив основної артерії тіла людини призводить до прискореної смерті. Про це зазначається в новій статті групи біологів, опублікованій в журналі Journal of Vascular Surgery.

Про користь зеленого чаю знов заговорили в провідних дослідних інститутах Японії. Як заявляють фахівці і практикуючі лікарі, надмірне захоплення чорним чаєм здатне принести шкоду його любителям. Повна відмова від споживання зеленого чаю провокує аневризму черевної аорти, а відстежити початок процесу, що передує розриву, майже неможливо. Все відбувається безсимптомно, причому до останнього моменту, «поки стінки артерії не вибухають».

Речовини, містяться в зеленому чаї, сприяють виробленню клітинами черевної аорти великої кількості еластину – білка, що відповідає за гнучкість і міцність її стінок. Антиоксиданти чаю впливають на уповільнення природного відмирання клітин артерії і ефективно пригнічують виникаючі в ній запальні процеси, уточнює професор Хидетоси Масумото.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України