Вчені встановили, що зелений чай захищає від розриву артерій

Японські вчені відзначають надзвичайну користь зеленого чаю. Поліфеноли, що містяться в ньому, ефективно знижують ризик аневризми черевної аорти. Раптовий розрив основної артерії тіла людини призводить до прискореної смерті. Про це зазначається в новій статті групи біологів, опублікованій в журналі Journal of Vascular Surgery.

Про користь зеленого чаю знов заговорили в провідних дослідних інститутах Японії. Як заявляють фахівці і практикуючі лікарі, надмірне захоплення чорним чаєм здатне принести шкоду його любителям. Повна відмова від споживання зеленого чаю провокує аневризму черевної аорти, а відстежити початок процесу, що передує розриву, майже неможливо. Все відбувається безсимптомно, причому до останнього моменту, «поки стінки артерії не вибухають».

Речовини, містяться в зеленому чаї, сприяють виробленню клітинами черевної аорти великої кількості еластину – білка, що відповідає за гнучкість і міцність її стінок. Антиоксиданти чаю впливають на уповільнення природного відмирання клітин артерії і ефективно пригнічують виникаючі в ній запальні процеси, уточнює професор Хидетоси Масумото.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh