Авторські статтіТехно

Вчені встановили дату найбільш частих відмов від новорічних обіцянок

На цих святих люди, як правило, дають безліч найрізноманітніших «зарікань». Вони вважаються більш «залізними», ніж, скажімо, «з понеділка».

Однак реалії все розставляють на свої місця. Вчені встановили дату найбільш частих відмов від новорічних обіцянок.

Як правило, вони стосуються того, щоб почати економити, перейти на дієту, приступити до підвищених навантажень і тому подібного. Тема обіцянкам завести сім’ю або дитини не досліджувалася.

Аналізувалися дані сайту, орієнтованого на професійних спортсменів. Власне, вони ті ж люди. З тими ж прагненнями, і тими ж завищеними очікуваннями.

Експертизі були піддані дані 30 млн завантажень і активності, продемонстрованої після цього не ресурсі.

На Новий рік «героїчні обіцянки» дали дуже багато. Як виявилося, дотримуватися їм вони не змогли. Вже 12 січня четверо з кожних п’яти відмовилися від своїх заявах резолюцій. Рідше – частково. Частіше – повністю.

Фахівці припускають, що причинами цього могла бути слабка підготовка, завищені очікування та відсутність системності в досягненні мети.

Смороду раджу, щоб конкретна мета була записана. Потім, по мірі виконання, вона доповнювалася або змінювалася. Крім того, слід передбачити для себе винагороду, якщо її вдасться досягти. Тоді мотивація стані помітно вище.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.