Вчені: Вживання солодкої газованої води призведе до інсульту

Американські вчені з університету Луїзіани провели експеримент завдовжки 1,5 року за участю 800 волонтерів, в ході якого з’ясували, що вживання солодкої газованої води часто призводить до інсульту.

Вік учасників дослідження варіювався від 25 до 79 років, при цьому кожен з них мав проблеми зі здоров’ям, а саме гіпертонію. З моменту старту експерименту фахівці взяли під контроль раціон харчування піддослідних, включаючи продукти й напої. Більш того, спочатку вони щодня вживали склянку газованої води, потім цю дозу скоротили на 50%. Отримані дані, що стосуються стану здоров’я людей в період збільшення і зменшення кількості споживання солодкого напою, довели шкоду згаданої рідини, яка значно підвищувала кров’яний тиск, а відповідно, загрожувала інсультом. Якщо людина випиває пів склянки газованої води, то ризик виникнення серцево-судинного захворювання скорочується на 8%.

Вчені-медики радять знизити дозу небезпечного напою до мінімальної позначки, тим самим подбати про своє здоров’я і фігуру, оскільки газована вода негативно позначається не тільки на стані організму, але і призводить до проблем з надмірною вагою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh