Авторські статтіНовини

Вчені: Вживання солодкої газованої води призведе до інсульту

Американські вчені з університету Луїзіани провели експеримент завдовжки 1,5 року за участю 800 волонтерів, в ході якого з’ясували, що вживання солодкої газованої води часто призводить до інсульту.

Вік учасників дослідження варіювався від 25 до 79 років, при цьому кожен з них мав проблеми зі здоров’ям, а саме гіпертонію. З моменту старту експерименту фахівці взяли під контроль раціон харчування піддослідних, включаючи продукти й напої. Більш того, спочатку вони щодня вживали склянку газованої води, потім цю дозу скоротили на 50%. Отримані дані, що стосуються стану здоров’я людей в період збільшення і зменшення кількості споживання солодкого напою, довели шкоду згаданої рідини, яка значно підвищувала кров’яний тиск, а відповідно, загрожувала інсультом. Якщо людина випиває пів склянки газованої води, то ризик виникнення серцево-судинного захворювання скорочується на 8%.

Вчені-медики радять знизити дозу небезпечного напою до мінімальної позначки, тим самим подбати про своє здоров’я і фігуру, оскільки газована вода негативно позначається не тільки на стані організму, але і призводить до проблем з надмірною вагою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України