Авторські статтіТехно

Вчені: Вживання рослинних білків зменшує ризик смерті

Вчені з Гарвардського університету в США прийшли до висновку, що вживання рослинних білків корисніше для людського організму, ніж поїдання тварин: це знижує ризик смерті. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі JAMA Internal Medicine.

Вживання в їжу білків рослинного походження зменшує можливість ранньої смерті. Найбільше це стосується людей із шкідливими звичками, особливо курців.
Вчений Міньян Сун каже, що краще замінювати тваринні білки на рослинні. Також потрібно зменшити кількість смаженого червоного м’яса, що їдять люди. Потрібно розробити спеціальні дієти без жирного м’яса. Вчені вважають, що цей продукт можна замінити соєю.

Науковці провели аналіз статистик по дієтах і смертності. У дослідженні вони розглянули 130 випадків, а спостерігали за ними протягом довгого часу (до 32 років). 10% м’яса в раціоні призводять до збільшення ризику смертності на 2% від різних хвороб, а на 8% – від захворювань серцево-судинної системи. Крім того, збільшення частки рослинних білків збільшило шанси прожити довше на 10%, а от ризик померти від серцевих недуг скоротився на 12%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України