Вчені визнали неефективність сучасних способів боротьби з алкоголізмом, наркоманією та тютюнопалінням

Тютюн, алкоголь, та інші речовини подібного впливу на організм, є небезпечними для людини, створюючи психічні розлади. У медицині також використовуються препарати, які дають такий же результат, але при цьому є дозволеними, як марихуана. За результатами дослідження вчені прийшли до висновку, що сучасні методи боротьби з алкоголізмом, наркоманією та тютюнопалінням є неефективними.

Дженніфер Макнілі, доктор медичних наук разом зі своїми колегами провела дослідження багатовузлових систем у боротьбі зі зловживанням наркотичних засобів, щоб порівняти TAPS з еталонною стандартною мірою. Для точності розрахунків були запрошені 2000 дорослих пацієнтів, набраних з клінічних областей очікування в п’яти клініках первинної медичної допомоги.

Дослідники виявили, що подібні діагностичні характеристики залежності були помічені серед більшості респондентів. Для ідентифікації проблеми використання, інструмент TAPS мав чутливість і специфічність від 0,93 0,87, відповідно, для тютюну і 0,79 0,74. Чутливість в діапазоні від 0,82 для марихуани до 0,63 для седативних засобів, а специфічність 0,93 або вище, для використання проблеми незаконних і ліків за рецептом. Чутливість була нижча, для ідентифікації будь-якого використання психоактивних речовин при відсіченні 2+.

“У різних шарах населення, інструмент TAPS виявив клінічно значуще використання речовин”, – повідомили автори дослідження.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh