Авторські статтіНовини

Вчені визнали неефективність сучасних способів боротьби з алкоголізмом, наркоманією та тютюнопалінням

Тютюн, алкоголь, та інші речовини подібного впливу на організм, є небезпечними для людини, створюючи психічні розлади. У медицині також використовуються препарати, які дають такий же результат, але при цьому є дозволеними, як марихуана. За результатами дослідження вчені прийшли до висновку, що сучасні методи боротьби з алкоголізмом, наркоманією та тютюнопалінням є неефективними.

Дженніфер Макнілі, доктор медичних наук разом зі своїми колегами провела дослідження багатовузлових систем у боротьбі зі зловживанням наркотичних засобів, щоб порівняти TAPS з еталонною стандартною мірою. Для точності розрахунків були запрошені 2000 дорослих пацієнтів, набраних з клінічних областей очікування в п’яти клініках первинної медичної допомоги.

Дослідники виявили, що подібні діагностичні характеристики залежності були помічені серед більшості респондентів. Для ідентифікації проблеми використання, інструмент TAPS мав чутливість і специфічність від 0,93 0,87, відповідно, для тютюну і 0,79 0,74. Чутливість в діапазоні від 0,82 для марихуани до 0,63 для седативних засобів, а специфічність 0,93 або вище, для використання проблеми незаконних і ліків за рецептом. Чутливість була нижча, для ідентифікації будь-якого використання психоактивних речовин при відсіченні 2+.

“У різних шарах населення, інструмент TAPS виявив клінічно значуще використання речовин”, – повідомили автори дослідження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України