Авторські статтіНовини

Вчені дізналися особливості двійника Юпітера

Науковці з Німецького аерокосмічного центру та Інституту планетарних досліджень зафіксували нову планету, яка схожа на Юпітер.

Фахівці акцентували увагу на тому, що зараз космічне тіло розташоване на відстані, яку неможливо подолати людині. Воно знаходиться в далекій зоряній системі під назвою EPIC 212803289. Наголошується, що його поверхня дуже багата дорогоцінними матеріалами. Зафіксувати планету стало можливим лише завдяки телескопу “Кеплер”, який належить космічному агентству NASA.

За попередніми даними, аналог Юпітера знаходиться в 1,97 тисячах світлових років від нашої планети у сузір’ї Діви. За оцінками вчених, нове космічне тіло має такі ж розміри і температуру як Сонце. Дослідження поверхні і навколишнього середовища дає можливість припустити, що маса виявленої планети в 1,6 рази менша нашого небесного світила.

На даний момент фахівці продовжують досліджувати двійника Юпітера. Вченим вдалося встановити, що температура становить близько 1000 градусів за Цельсієм, а радіус всього в 1,29 рази більше гіганта Чумацького шляху. Всі свої результати науковці публікують на порталі ArXiv.org.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України