Авторські статтіНовини

Вчені визначили причину вимирання мамонтів на Землі

Західні вчені провели дослідження, результати якого показали причину вимирання мамонтів. Виявилося, що ці величні стародавні істоти зникли через брак води. Про це повідомляється в науковому браузері Proceedings of the National Academy of Sciences.

Вчені в своїй доповіді порівняли мамонтів зі слонами, кажучи про те, що сучасні хоботні ссавці споживають 70-200 літрів в день. Дослідники припустили, що древнім істотам було потрібно приблизно стільки ж рідини щодня для нормальної життєдіяльності. Експерти вважають, що з такими темпами споживання води, її запаси могли швидко вичерпатися.

Так, вчені з упевненістю говорять про те, що останні мамонти, які населяли острів Сент-Пол недалеко від Аляски, вимерли близько 5,6 тисяч років тому. У цей час, за словами дослідників, мешканці Землі потерпали від чергового глобального потепління, яке зробило прісні водойми мілкіші, і тварини втратили воду, що і призвело до їх повсюдної загибелі в вищеназваній місцевості.

До речі, мамонти завжди привертали увагу науки. Вчені зацікавлені в клонуванні цих істот, останні з яких вимерли приблизно 4 тисячі років тому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України