Авторські статтіТехно

Вчені визначили оптимальну кількість часу для засмаги

Сонячний загар забезпечує організм людини важливим для нього вітаміном D. Протилежною стороною перегріву на сонці можуть стати різні проблеми зі шкірою. Вченим вдалося визначити оптимальну кількість часу, який необхідно для отримання користі від сонячних процедур.

Позитивні і негативні сторони засмаги давно відомі громадськості. Наявність вітаміну D зміцнює імунну та нервову системи, роблять організм здатним переносити різні запальні процеси. Недолік це елемента провокує розвиток хвороб, і порушує процес засвоєння фосфору і кальцію.

Вчені, провівши ряд досліджень, змогли визначити найбільш підходящі для людини часові відрізки, коли найкраще приймати сонячні ванни. Фахівці поділяють сонячну активність на два основних періоди – зимовий і літній.

Зимове сонце є самим корисним, низька температура практично нейтралізує шкідливі промені. Але в тій же самий час організм починає отримувати велику кількість вітаміну D. Під променями цього сонця необхідно перебувати по 2 години в день.

Літній та весняний етапи можуть стати небезпечними, якщо не дотримуватися деяких простих правил. Час, проведений під сонцем до 12 годин дня не повинно перевищувати 15 хвилин, а після 15 годин дозволяється ще 20 хвилин. Цього цілком вистачить, щоб в організм надійшло необхідну кількість вітаміну D.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.