Авторські статтіНовини

Вчені визначили найстарішу в світі цивілізацію

Дослідники Австралії і Данії виявили найбільш древню цивілізацію планети Земля, провівши аналіз генетичного матеріалу всіх народів. Вдалося встановити, що раніше за всіх інших планету стали освоювати австралійці, і сталося це ще 50 тисяч років тому, про що інформує журнал Nature.

Жителі Євразії є нащадками африканців, які вчинили міграцію. Переселятися стародавніх людей могли змусити зміни клімату, із-за яких вони вирушили в північні райони.

Що стосується Австралії, то за кілька тисяч років цей материк перетворився в майже закриту територію, на якій не змішувалися між собою ДНК цивілізацій. Приблизно 37 тисяч років тому континенти розійшлись, внаслідок цього папуаси і австралійці припинили взаємодію і стали розвиватися по-різному.

Протягом чотирьох тисяч років австралійці не мали жодних контактів з іншими представниками людства, але в їх генетичному матеріалі виявили 4% домішок інших етнічних груп. Звідки вони з’явилися, вчені поки не змогли з’ясувати. Є версія, що в давні часи відбулися дві хвилі міграції, а в Китаї переміщення людей до цього часу не вивчені.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України