Вчені визначили найстарішу в світі цивілізацію

Дослідники Австралії і Данії виявили найбільш древню цивілізацію планети Земля, провівши аналіз генетичного матеріалу всіх народів. Вдалося встановити, що раніше за всіх інших планету стали освоювати австралійці, і сталося це ще 50 тисяч років тому, про що інформує журнал Nature.

Жителі Євразії є нащадками африканців, які вчинили міграцію. Переселятися стародавніх людей могли змусити зміни клімату, із-за яких вони вирушили в північні райони.

Що стосується Австралії, то за кілька тисяч років цей материк перетворився в майже закриту територію, на якій не змішувалися між собою ДНК цивілізацій. Приблизно 37 тисяч років тому континенти розійшлись, внаслідок цього папуаси і австралійці припинили взаємодію і стали розвиватися по-різному.

Протягом чотирьох тисяч років австралійці не мали жодних контактів з іншими представниками людства, але в їх генетичному матеріалі виявили 4% домішок інших етнічних груп. Звідки вони з’явилися, вчені поки не змогли з’ясувати. Є версія, що в давні часи відбулися дві хвилі міграції, а в Китаї переміщення людей до цього часу не вивчені.

 

Comments

0 comments

One comment

  1. Раньше всех появились укры-бандерлоги.Они произошли от динозавров(ящуров).ДНК мозга показало.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh