Авторські статтіДуховне

Програма Апостольського візиту Папи Франциска в Грузію та Азербайджан

Як було повідомлено в липні, від 30 вересня до 2 жовтня 2016 року відбуватиметься Апостольська подорож Папи Франциска до Грузії та Азербайджану. Прес-центр Ватикану опублікував уточнення до програми цих відвідин. Святіший Отець відвідає Тбілісі та Мцхету. А перед поверненням до Ватикану, здійснить кількагодинний візит столиці Азербайджану Баку.

30 вересня о 9-ій годині ранку Папа вирушить з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно в напрямку міжнародного аеропорту Тбілісі, де о 15-ій годині місцевого часу (14-та година в Україні) відбудеться церемонія привітання. З аеропорту Глава Католицької Церкви від’їде до президентського палацу, де на 15:30 передбачений візит ввічливості до Глави Держави та зустріч з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

О 16:40 Вселенський Архиєрей зустрінеться з Главою Грузинської Православної Церкви Католикосом Іллею ІІ. Ця зустріч відбудеться  в Патріаршій резиденції, а ввечері в халдейському католицькому храмі Папа зустрінеться з ассирійською громадою Грузії. Прибудуть також і халдейські католицькі єпископи з Ірану та інших країн світу, очолені патріархом Луїсом Рафаїлом І Сако.

Субота, 1 жовтня, розпочнеться о 10-ій годині місцевого часу Святою Месою на стадіоні ім. Міхеїла Месхі, а на 15:45 передбачена  зустріч з духовенством та богопосвяченими особами, що відбудеться в соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

Перед приміщенням поліамбулаторії «Redemptor Hominis» на околиці Тбілісі, якою опікуються Отці Камілліяни, о 17-ій годині Святіший Отець зустрінеться з працівниками церковних харитативних установ і з особами, якими вони опікуються.

День завершиться о 18:15 відвідинами головного храму Грузинської Православної Церкви – патріаршого собору Светі-Цховелі (Животворящого Стовпа) в місті Мцхета.

У неділю, 2 жовтня, після церемонії прощання в міжнародному аеропорту Тбілісі, о 8:10 ранку Папа Франциск здійснить переліт з Тбілісі до Баку, де о 9:30 місцевого часу ((8:30 в Україні) в міжнародному аеропорту «Гейдара Алієва» відбудеться офіційне привітання.

З аеропорту Папа від’їде до салезіянського осередку, в якому о 10:30 відслужить Святу Месу та пообідає разом з місцевою спільнотою.

Опісля, о 15:30 на площі перед Президентським палацом відбудеться урочиста церемонія привітання, далі – візит ввічливості до Глави Держави.

На 16:30 передбачене покладення вінка перед пам’ятником полеглих в боротьбі за незалежність країни, а на 17:00 – зустріч з представниками влади.

О 17:45 Глава Католицької Церкви мати приватну зустріч із шейхом кавказьких мусульман, після якої візьме участь у міжрелігійній зустрічі за участю шейха та представників інших віровизнань.

Після церемонії прощання в міжнародному аеропорту «Гейдара Алієва» о 19:15 місцевого часу Папа Франциск відлетить до Риму, куди прибуде на 22-гу годину римського часу ( 23:00 в Україні).

Джерело: Радіо Ватикану

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.