Програма Апостольського візиту Папи Франциска в Грузію та Азербайджан

Як було повідомлено в липні, від 30 вересня до 2 жовтня 2016 року відбуватиметься Апостольська подорож Папи Франциска до Грузії та Азербайджану. Прес-центр Ватикану опублікував уточнення до програми цих відвідин. Святіший Отець відвідає Тбілісі та Мцхету. А перед поверненням до Ватикану, здійснить кількагодинний візит столиці Азербайджану Баку.

30 вересня о 9-ій годині ранку Папа вирушить з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно в напрямку міжнародного аеропорту Тбілісі, де о 15-ій годині місцевого часу (14-та година в Україні) відбудеться церемонія привітання. З аеропорту Глава Католицької Церкви від’їде до президентського палацу, де на 15:30 передбачений візит ввічливості до Глави Держави та зустріч з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

О 16:40 Вселенський Архиєрей зустрінеться з Главою Грузинської Православної Церкви Католикосом Іллею ІІ. Ця зустріч відбудеться  в Патріаршій резиденції, а ввечері в халдейському католицькому храмі Папа зустрінеться з ассирійською громадою Грузії. Прибудуть також і халдейські католицькі єпископи з Ірану та інших країн світу, очолені патріархом Луїсом Рафаїлом І Сако.

Субота, 1 жовтня, розпочнеться о 10-ій годині місцевого часу Святою Месою на стадіоні ім. Міхеїла Месхі, а на 15:45 передбачена  зустріч з духовенством та богопосвяченими особами, що відбудеться в соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

Перед приміщенням поліамбулаторії «Redemptor Hominis» на околиці Тбілісі, якою опікуються Отці Камілліяни, о 17-ій годині Святіший Отець зустрінеться з працівниками церковних харитативних установ і з особами, якими вони опікуються.

День завершиться о 18:15 відвідинами головного храму Грузинської Православної Церкви – патріаршого собору Светі-Цховелі (Животворящого Стовпа) в місті Мцхета.

У неділю, 2 жовтня, після церемонії прощання в міжнародному аеропорту Тбілісі, о 8:10 ранку Папа Франциск здійснить переліт з Тбілісі до Баку, де о 9:30 місцевого часу ((8:30 в Україні) в міжнародному аеропорту «Гейдара Алієва» відбудеться офіційне привітання.

З аеропорту Папа від’їде до салезіянського осередку, в якому о 10:30 відслужить Святу Месу та пообідає разом з місцевою спільнотою.

Опісля, о 15:30 на площі перед Президентським палацом відбудеться урочиста церемонія привітання, далі – візит ввічливості до Глави Держави.

На 16:30 передбачене покладення вінка перед пам’ятником полеглих в боротьбі за незалежність країни, а на 17:00 – зустріч з представниками влади.

О 17:45 Глава Католицької Церкви мати приватну зустріч із шейхом кавказьких мусульман, після якої візьме участь у міжрелігійній зустрічі за участю шейха та представників інших віровизнань.

Після церемонії прощання в міжнародному аеропорту «Гейдара Алієва» о 19:15 місцевого часу Папа Франциск відлетить до Риму, куди прибуде на 22-гу годину римського часу ( 23:00 в Україні).

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh