Авторські статтіНовини

Вчені створили образ ідеального для покупця автомобіля

Наукове видання Journal of Markening опублікувало статтю, автори якої підібрали маркетинговий алгоритм для створення «ідеального» з точки зору покупця автомобіля. Фахівцям вдалося з’ясувати, які автомобілі воліють водії з різними фінансовими можливостями і визначили, чому багато які, здавалося б, приречені на успіх моделі провалюються в продажах.

Співробітник університету Каліфорнії в Ріверсайді Субраманиян Балачандер зазначив, що створена модель може допомогти виробникам знайти правильний підхід до проектування своїх нових автомобілів і знизити шанс провалу у новинок. За його словами, результатами дослідження можуть користуватися не тільки автоконцерни, даний алгоритм підходить і для компаній, що працюють в інших сферах, наприклад, виробники смартфонів.

Головним показником успішності авто було названо співвідношення ціни і вигляду машини, причому не завжди дорогий автомобіль повинен виглядати «дорого», як і дешевий може зовні й не створювати враження такого.

Для любителів авто середньої цінової категорії транспортний засіб повинен представляти собою суміш популярних на ринку рис і взяти дещо з оснащення преміальних машин. Віддаючі перевагу дорогому сегменту насамперед дивляться на унікальність і відповідність стилю компанії, яка випустила авто. А ось ідеальний дешевий автомобіль для покупця виглядає, як імітуючий своїм зовнішнім поглядом топове авто, і не має бути схожим на інші бюджетні машини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України