Вчені створили образ ідеального для покупця автомобіля

Наукове видання Journal of Markening опублікувало статтю, автори якої підібрали маркетинговий алгоритм для створення «ідеального» з точки зору покупця автомобіля. Фахівцям вдалося з’ясувати, які автомобілі воліють водії з різними фінансовими можливостями і визначили, чому багато які, здавалося б, приречені на успіх моделі провалюються в продажах.

Співробітник університету Каліфорнії в Ріверсайді Субраманиян Балачандер зазначив, що створена модель може допомогти виробникам знайти правильний підхід до проектування своїх нових автомобілів і знизити шанс провалу у новинок. За його словами, результатами дослідження можуть користуватися не тільки автоконцерни, даний алгоритм підходить і для компаній, що працюють в інших сферах, наприклад, виробники смартфонів.

Головним показником успішності авто було названо співвідношення ціни і вигляду машини, причому не завжди дорогий автомобіль повинен виглядати «дорого», як і дешевий може зовні й не створювати враження такого.

Для любителів авто середньої цінової категорії транспортний засіб повинен представляти собою суміш популярних на ринку рис і взяти дещо з оснащення преміальних машин. Віддаючі перевагу дорогому сегменту насамперед дивляться на унікальність і відповідність стилю компанії, яка випустила авто. А ось ідеальний дешевий автомобіль для покупця виглядає, як імітуючий своїм зовнішнім поглядом топове авто, і не має бути схожим на інші бюджетні машини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh