Вчені створили інноваційні матеріали для акумуляторів

Вченим з Університету штату Канзас вдалося створити інноваційні матеріали, які призначені для зменшення споживання енергії в акумуляторах. Спеціалісти стверджують, що таку технологію можна буде ефективно використовувати під час створення електрокарів.

Вчені акцентують увагу на тому, що літій-іонний акумулятор з підвищеним запасом ємності зможе бути основою для нових автомобілів. Його основа створена на базі кремнієвої структури з покритим нановолокном з вуглецю. Ця розробка вже була запатентована і продемонстрована на кількох масових виставках. Декілька наукових видань розмістили інформацію про відкриття в надії, що керівництво автомобільних концернів зверне на це увагу і надалі така технологія буде використовуватися не тільки в гаджетах, але і в електрокарах.

Унікальність технології полягає в тому, що акумулятор стає набагато дешевший, а його запасів вистачає надовго. Завдяки цьому може бути знижена вартість автомобілів, що працюють за рахунок електрики. Вчені вважають, що при подальшому фінансуванні, таку розробка можна було б використовувати для NASA. Фахівці впевнені, що такий товар буде користуватися попитом. Акумулятор з’явиться на ринку вже в найближчі роки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh