Авторські статтіТехно

Вчені створили інноваційні матеріали для акумуляторів

Вченим з Університету штату Канзас вдалося створити інноваційні матеріали, які призначені для зменшення споживання енергії в акумуляторах. Спеціалісти стверджують, що таку технологію можна буде ефективно використовувати під час створення електрокарів.

Вчені акцентують увагу на тому, що літій-іонний акумулятор з підвищеним запасом ємності зможе бути основою для нових автомобілів. Його основа створена на базі кремнієвої структури з покритим нановолокном з вуглецю. Ця розробка вже була запатентована і продемонстрована на кількох масових виставках. Декілька наукових видань розмістили інформацію про відкриття в надії, що керівництво автомобільних концернів зверне на це увагу і надалі така технологія буде використовуватися не тільки в гаджетах, але і в електрокарах.

Унікальність технології полягає в тому, що акумулятор стає набагато дешевший, а його запасів вистачає надовго. Завдяки цьому може бути знижена вартість автомобілів, що працюють за рахунок електрики. Вчені вважають, що при подальшому фінансуванні, таку розробка можна було б використовувати для NASA. Фахівці впевнені, що такий товар буде користуватися попитом. Акумулятор з’явиться на ринку вже в найближчі роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України