Єпископи Філіппін виступають проти повернення смертної кари

Відділ тюремного душпастирства при Єпископській конференції Філіппін видав книгу «Підтвердити вибір на користь життя», присвячений виправно-покаральному  правосуддю. Головна тема книги – відкидання страти. На 88 сторінках аналізуються проблеми, пов’язані із застосуванням вищої міри покарання, а також позитивні результати альтернативного, «зцілюючого» правосуддя.

Документ видано з метою привернути увагу громадськості до питання смертної кари на Філіппінах. Новий президент країни Родріго Дутерте має  намір відновити смертну кару через повішення, скасовану в 2006 році, для винних у таких злочинах, як незаконний обіг наркотиків, зґвалтування, вбивство і пограбування. Новообраний президент вирішив також уповноважити поліцейських відкривати вогонь на ураження під час операцій проти організованої злочинності.

У книзі містяться висловлювання Папи Франциска проти смертної кари і за поліпшення умов утримання ув’язнених. Єпископи Філіппін сподіваються, що це допоможе перемогти «культуру смерті» в країні. Книга, що вийшла накладом 3000 екземплярів, буде поширюватися у всіх державних установах.

Католицька Церква на Філіппінах не вперше висловлюється на цю тему. У 1966 році єпископи також видали книгу з нагоди введення смертної кари шляхом летальної ін’єкції для винних в особливо жорстоких злочинах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh