Як казав Вільям наш Шекспір, «ніщо не нове під місяцем» і у всі часи, в будь-яких державах жінок хвилювали ті ж проблеми. Так буде аж до кінця світу.
Вчені з Данії виявили нерозшифрований раніше папірус, в якому описів давньоєгипетський тест на вагітність. Папірусу більше трьох з половиною тисяч років, тому процес визначення цікавого положення жінки було більш трудомісткий і розтягнутий у часі, ніж швидке посиніння двох смужок. Отже, мудреці Нижнього Нілу радили жінкам застосовувати метод, який вимагає лише наявність двох мішків зі злаками.
В одному з мішків повинні були знаходитися колосся ячменю, в іншому – пшеничні колоски. Жінка, яку несподівано починало «тягнути на солоненьке», повинна була помочитися на обидва мішка. Якщо через певний час почне проростати ячмінь, то в будинку радість, на світ з’явиться хлопчик. Якщо ж пшениця, то народиться дівчинка, а також потенційна проблема з видачею її вигідно заміж. Мішки, крізь які не з’являлися зелені пагони, означають помилкову тривогу. До речі, майже така ж методика існувала в середньовічній Німеччині.