Авторські статтіТехно

Вчені виявили чоловічий гормон, що уповільнює старіння

Команда науковців з Бразилії та Сполучених Штатів виявили гормон у представників сильної статі, який здатний сповільнювати процес старіння.

 

Вчені змогли довести, що цілком ймовірним може бути винахід процесу щодо створення, як його здавна називають у народі, «еліксиру молодості».

Крім того, фахівці підкреслюють, що дані дослідження допоможуть у створенні зброї по боротьбі з недостачею теломерази в організмі людини. Адже давно відомо, що причиною раннього старання є зменшення довжини теломерів. Процеси дроблення в ДНК потроху зменшують цей гормон, проте цього можна уникнути за допомогою синтезу.

Дослідники проводили досліди протягом двох років. За цей період часу вони ретельно вивчили хворих, які страждають від апластичної анемії. Вони стали приймати синтезований і експериментальний гормон під назвою даназол.

В результаті були проведені тести, які дали вердикт про позитивний вплив на організм пацієнтів. Крім того, цей гормон сприятливо впливає на кількість гемоглобіну в крові, показники якого зросли.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України