Вчені відкрили секрет появи великого апетиту в нічний час

Вчені відкрили секрет появи великого нічного апетиту. Свої аргументи вони обґрунтували особистим наглядом.

Проблема наявності зайвої ваги у людей досить білі виражена в останній час. Цієї патології піддаються як чоловіки, так і жінки. Соціологи почали розгляд суті цієї проблеми і провели кілька опитувань громадян з проханням розповісти про їх раціоні харчування. Велика частина кандидатів розповіли, що їдять у вечірній час, сидячи перед телевізором або ноутбуком. Причини такої тяги до страв люди змогли назвати, частково посилаючись на брак часу за роботою в денний час.

Тим часом росіяни розробляють космічного робота, який полетить на МКС

Вчені почали більш ретельно вивчати таку ситуацію. В поле зору експертів потрапили 15 жінок-добровольців, які не малі відносних проблем зі здоров ям, але схарактеризували собі, як любителя поїсти вночі. Після проведеного експерименту вченими, дійсно виявилося, що бажання поїсти у жінок особливо виражалося в темний годину доби. Провівши кілька потрібних аналізів, експерти зрозуміли в чому йдуть справи. Стомившись за день, мозок намагається відпочити, але зберігши при цьому потреба в їжі. Як тільки людина більш розслаблений, сигнали мозку практично змушую його піти і поїсти. Таким чином людина починає їсти вночі.

Вчені твердять, що цього категорично потрібно уникати. Краще вночі взагалі не підходити до холодильника і кухні. Якщо відчуття голоду не дає спокою, викликаючи біль, фахівці радять попити води звичайної кімнатної температури. Систематичні нічні трапези безперечно приведуть до набору зайвої ваги і появі супутніх хвороб, а це досить шкідливо для людини.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh