Росіяни розробляють космічного робота, який полетить на МКС

Почалися випробування космічного робота, який полетить на МКС восени 2020 року. Переможцем у тендері стала РКК “Енергія”, яка надала свій проект вартістю 2,4 млрд рублів.

Заступник гендиректора “Роскосмос” міжнародної діяльності Сергій Савельєв заявив, що випробувальна робота з тестування космічного робота триватиме до листопада 2020 року. Головним завданням нового винаходу організація і здійснення допомоги астронавтів у космосі при проведенні дослідницької роботи.

Вчені розповіли про методику розпізнання мавпами хвороб своїх родичів

Розробники представляти готовий космічний робот, який буде чекати свого першого запуску у відкритий космос саме до зазначеної раніше даті. Крім інженерів-космологів, над створенням перевіркою космічного робота працюватимуть експерти, які мають чималий досвід роботи в роботобудуванні. За рахунок допомоги екіпажу космічного корабля, який буде запущений в листопаді 2020 року на МКС, космічний робот допоможе здійснити найскладніші і фізично нездійсненні завдання самими космонавтами. За спільною роботою вчених і інженерів компанії, яка надала проект на тендері і стала переможцем стежать фахівці та експерти зарубіжжя разом з громадськістю.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Програміст написав новий ігровий додаток з допомогою MS Excel. Відео

Програміст-любитель написав ігровий движок з допомогою таблиці MS Excel. Програма, створена комп’ютерником, дозволяє частково відтворити ...