Авторські статтіПодорожі

Вчені відкрили брудні таємниці готельних номерів

Туристи, які багато подорожують по світу, а також працівники, чия професійна діяльність пов’язана з частими відрядженнями, піддають себе чималого ризику. Мова йде не про особливості місцевого населення, а про готелі.

Після масштабних досліджень, вчені відкрили брудні таємниці готельних номерів, назвавши ті місця і предмети, де накопичується найбільша кількість шкідливих бактерій. На першому місці стоїть ванна кімната, де бажано користуватися лише душовою кабіною, але з максимальними пересторогами. Цвіль і грибок, навіть не помітні, завжди присутні на підлозі, а особливо на поверхні ванни. Також надзвичайно загрозливим предметом може стати лійка душа, якщо вона щорічно не оновлюється.

Навіть самий блискучий, сяючий унітаз в номері готелю слід протерти спиртовою серветкою, щоб уникнути серйозних вірусних захворювань. В кімнаті небезпечним для здоров’я предметом є пульт від телевізора. Хто їм міг користуватися раніше краще і не думати, а просто загорнути пристрій в поліетилен. Басейн в готелі краще обходити стороною, так як саме він є причиною половини захворювань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.