Вчені відкрили брудні таємниці готельних номерів

Туристи, які багато подорожують по світу, а також працівники, чия професійна діяльність пов’язана з частими відрядженнями, піддають себе чималого ризику. Мова йде не про особливості місцевого населення, а про готелі.

Після масштабних досліджень, вчені відкрили брудні таємниці готельних номерів, назвавши ті місця і предмети, де накопичується найбільша кількість шкідливих бактерій. На першому місці стоїть ванна кімната, де бажано користуватися лише душовою кабіною, але з максимальними пересторогами. Цвіль і грибок, навіть не помітні, завжди присутні на підлозі, а особливо на поверхні ванни. Також надзвичайно загрозливим предметом може стати лійка душа, якщо вона щорічно не оновлюється.

Навіть самий блискучий, сяючий унітаз в номері готелю слід протерти спиртовою серветкою, щоб уникнути серйозних вірусних захворювань. В кімнаті небезпечним для здоров’я предметом є пульт від телевізора. Хто їм міг користуватися раніше краще і не думати, а просто загорнути пристрій в поліетилен. Басейн в готелі краще обходити стороною, так як саме він є причиною половини захворювань.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh