Авторські статтіНовини

Вчені в Криму розкопали древню флейту античних часів

Вчені-археологи на території Криму розкопали древню флейту античних часів. Музичний інструмент, на якому грали стародавні греки, пролежав в землі дві тисячі років.

Античний артефакт знайшли на руїнах стародавнього міста, яке створили переселенці з Греції на узбережжі Чорного моря. Зазвичай подібні інструменти руйнуються з часом, коли довго знаходяться в землі. Але так трапляється, якщо вони були виготовлені з таких матеріалів, як метал або деревина. Знайдена флейта зроблена з кістки великої тварини, бо за довгі століття залишилася неушкодженою.

Про унікальну знахідку пресі розповіла Світлана Мельникова, що займає пост директора музею «Херсонес Таврійський». Вона назвала стародавній музичний інструмент найважливішою знахідкою цього сезону з археологічних робіт. В експозиції музею-заповідника, за її словами, раніше не було таких експонатів.

Працівники музею передадуть інструмент фахівцям для подальшої реконструкції. Якщо флейту вдасться відновити, тоді музиканти зможуть зіграти на ній якусь мелодію, а сучасні люди дізнаються, як звучала музика у часи існування Давньої Греції і Причорномор’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.