Авторські статтіТехно

Вчені підійшли на крок ближче до впровадження графенових імплантатів

Китайські вчені підійшли на крок ближче до впровадження графенових імплантатів. Вони придумали технологію, яка не призводить до нагрівання від використання цього матеріалу.

Як тільки вчені відкрили графеновий матеріал для виробництва імплантатів, всі були впевнені, що це революційний прорив. Проте все виявилося не так добре, як всі припускали. Імплантати з графена сильно нагрівалися при роботі, тим самим вони завдавали шкоди сусіднім живим клітинам і мембранам організму людини. І довгий час вчені з усього світу не могли вирішити цю проблему.

Дослідники з Китаю знайшли вирішення цієї ситуації. Вони створили технологію, яка використовує воду в якості прошарку між графеновим імплантатом і людською тканиною. Вчені відзначають, що подібне рішення є на всі 100% екологічним і не завдасть організму людини ніякої шкоди. Вони вже провели ряд тестів, які підтвердили їхню теорію.

Таким чином, вчені підійшли на крок ближче до масового впровадження графенових імплантатів у життя мільйонів людей, які їх потребують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.