Авторські статтіТехно

Вчені: Туризм – основна причина можливої екологічної катастрофи

Вчені прийшли до несподіваного висновку, що стосується туризму, який раніше вважався пріоритетною галуззю для розвитку. Як виявилося, саме він є однією з причин майбутньої екологічної катастрофи.

До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Сіднейському університеті. Згідно з результатами їхніх досліджень, саме туріндустрія винна нести свою частину відповідальності за збільшилися викиди в атмосферу парникових газів.

Вчені підрахували, що після того, як активізувався повітряний, водний і наземний туризм, кількість парникових газів від цієї індустрії досягла 8% загального обсягу їх викидів.

Це пов’язано не тільки з транспортуванням, але також зі значним збільшенням кількості підприємств громадського харчування та розважальних закладів. Згідно з раніше існуючій думці, туризм завдає екології втричі менший збиток.

При цьому, кількість шкідливих викидів від туріндустрії продовжує зростання зі швидкістю, приблизно, 3% в рік.

Найбільша кількість шкідливих викидів від туризму зафіксовано в таких країнах, як США, Німеччина і Китай. При цьому, в останній вони зростають випереджальними темпами.

У списку країн, де подібний показник також стає загрозливим, вмикають Бразилію, Індію, Канаду, Мексику, Росію, Японію та Великобританію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.