Вчені: Туризм – основна причина можливої екологічної катастрофи

Вчені прийшли до несподіваного висновку, що стосується туризму, який раніше вважався пріоритетною галуззю для розвитку. Як виявилося, саме він є однією з причин майбутньої екологічної катастрофи.

До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Сіднейському університеті. Згідно з результатами їхніх досліджень, саме туріндустрія винна нести свою частину відповідальності за збільшилися викиди в атмосферу парникових газів.

Вчені підрахували, що після того, як активізувався повітряний, водний і наземний туризм, кількість парникових газів від цієї індустрії досягла 8% загального обсягу їх викидів.

Це пов’язано не тільки з транспортуванням, але також зі значним збільшенням кількості підприємств громадського харчування та розважальних закладів. Згідно з раніше існуючій думці, туризм завдає екології втричі менший збиток.

При цьому, кількість шкідливих викидів від туріндустрії продовжує зростання зі швидкістю, приблизно, 3% в рік.

Найбільша кількість шкідливих викидів від туризму зафіксовано в таких країнах, як США, Німеччина і Китай. При цьому, в останній вони зростають випереджальними темпами.

У списку країн, де подібний показник також стає загрозливим, вмикають Бразилію, Індію, Канаду, Мексику, Росію, Японію та Великобританію.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh