Вчені: Тривалість життя залежить від відносин з колегами

Вчені з Ізраїлю виявили, що від спілкування з колегами залежить тривалість життя людини. До своїх дослідів фахівці залучили 820 волонтерів.

Виявилося, що ті, хто на роботі не мав конфліктів з працівниками, могли розраховувати на довге життя. Однак якщо випробувані ворогували з іншими членами колективу, ймовірність передчасної смерті у них підвищувалася.

Дослідники відзначають, що така тенденція найбільше характерна для тих осіб, які знаходяться у віці від 38 до 43 років. Дану тему вчені вивчали протягом двадцяти років, з 1988 по 2008 рік.

Атмосфера дружелюбності і взаємодопомоги, що панує всередині колективу, дозволяє зробити робочий процес більш ефективним і уникнути шкоди для здоров’я працівників. Чоловіки можуть підвищити тривалість життя, якщо демонструють при виконанні обовязків здатність до контролю і прийняття швидких рішень. Жінки, які виявляють аналогічні якості, навпаки, ризикують померти передчасно.

Серед загальної кількості випробуваних жінки склали третю частину, 80% представниць прекрасної статі були заміжніми, у 45% за плечима була 12-річна освіта.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh