Авторські статтіНовини

Вчені: Тривалість життя залежить від відносин з колегами

Вчені з Ізраїлю виявили, що від спілкування з колегами залежить тривалість життя людини. До своїх дослідів фахівці залучили 820 волонтерів.

Виявилося, що ті, хто на роботі не мав конфліктів з працівниками, могли розраховувати на довге життя. Однак якщо випробувані ворогували з іншими членами колективу, ймовірність передчасної смерті у них підвищувалася.

Дослідники відзначають, що така тенденція найбільше характерна для тих осіб, які знаходяться у віці від 38 до 43 років. Дану тему вчені вивчали протягом двадцяти років, з 1988 по 2008 рік.

Атмосфера дружелюбності і взаємодопомоги, що панує всередині колективу, дозволяє зробити робочий процес більш ефективним і уникнути шкоди для здоров’я працівників. Чоловіки можуть підвищити тривалість життя, якщо демонструють при виконанні обовязків здатність до контролю і прийняття швидких рішень. Жінки, які виявляють аналогічні якості, навпаки, ризикують померти передчасно.

Серед загальної кількості випробуваних жінки склали третю частину, 80% представниць прекрасної статі були заміжніми, у 45% за плечима була 12-річна освіта.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України