Перший у світі вертоліт на сонячних батареях здійснив тестовий політ

В цьому році вже багато побачили літаків, які подорожували на сонячних батареях і навіть зміг в таких умовах здійснити навколосвітню подорож. Зараз же корабель на аналогічних батареях готується зробити теж саме. Тепер же до списку можна сміливо додати також і перший пілотований політ вертольота на сонячних батареях.

 

Студентська команда з університету Меріленда відзвітувала про те, що закінчила розробку чотиридвигунного вертольота, який обладнаний цілим масивом з сонячних панелей. Корабель піднявся в повітря на дев’ять секунд і відірвався від землі більш ніж на 30 сантиметрів.

Дещо раніше ця ж команда заявляла про те, що їй вдалося побудувати вертоліт, який управлявся виключно людської тягою і зміг зробити найдовший в історії людства політ на пристрої подібного типу (1 хвилина). Команда відштовхувалася від дизайну педального велосипеда, коли займалася розробкою відповідного вертольота.

«Це проект для нас є вкрай особливим, адже він пройшов дуже довгий шлях. За шість – сім років ми змогли зробити крок від енергії, що виробляється людиною, до тієї, що дає Сонце», – заявили вчені, коментуючи розроблений ними вертоліт.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh