Авторські статтіНовини

Вчені: Татуювання можуть допомогти в пошуку роботи

Наявність видимих татуювань на тілі може допомогти людям знайти цікаву роботу. Про це повідомили дослідники з Університету Сент-Ендрюс.

Вчені виявили, що роботодавці в якості бармена в нічному клубі найчастіше обирали кандидатів з татуюваннями на видних місцях. Деякі керівники впевнені, що малюнки на тілі персоналу позитивно впливають на імідж організації.

У дослідженні взяли участь 192 людини з досвідом управління в різних організаціях. Їм показали людей, одні були з татуюваннями, які додані за допомогою комп’ютера, а інші без. Менеджерів попросили уявити, кого б вони взяли на посаду бармена, а також оцінити учасників за шкалою від 1 до 7 балів. Основна маса поставила позначку вище тим, у кого були малюнки на тілі. Однак для ролі офіціанта, на думку більшості, краще підходили люди без тату.

«Візуально подібні претенденти потрібні на робочих місцях, щоб залучити додаткових клієнтів або створити певний імідж організації. Найчастіше це відноситься до фірм, які працюють з молодшої цільовою аудиторією. Наші попередні дослідження частіше показали негативний результат від татуювань на пошук місця роботи, але останнім часом ця тенденція змінилася із-за популярності малюнків на тілі», – розповів провідний автор дослідження.

Тим не менш, менеджери відзначають, що є татуювання, які не прийнятні для загалу (наприклад, сексуальні образи, малюнки які підтримують фашизм, сатанізм, сектантство, а також картини, пов’язані з алкоголізмом або наркоманією).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України