Авторські статтіДуховне

Розпочав роботу оновлений сайт Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Розпочав свою працю сайт Комісії УГКЦ Справедливість і Мир. Про це повідомляє Інформаційна Служба Комісії. Тепер оновлений Інформаційний ресурс Комісії можна знайти за адресою: http://www.iupax-ugcc.org.ua

Сайт Комісії містить цілий ряд нових пропозицій та послуг для бажаючих і зацікавлених осіб. Окрім новин та цікавої аналітики, новий сайт служитиме інформаційною базою та ресурсом щодо різноманітних тем християнського суспільного вчення, серед яких гідність і права людини, суспільна справедливість, політична спільнота, праця та економічна діяльність, мир та порозуміння, спільне благо, солідарність і ін..

Окремим службовим ресурсом сайту є можливість пошуку документів Суспільного вчення Церкви, серед яких енцикліки, документи УГКЦ та ін.. Серед іншого, сайт пропонує увазі ініціативи Комісії, її друковані видання, Соціальну пастирську діяльність, де можна знайти молитви та проповіді, також блоги представників Комісії. Цікавою особливістю сайту є «Історії, які надихають» про людей, які діляться досвідом свого життя та досягненням успіхів особистого та суспільного характерів.

Оновлений сайт Комісії УГКЦ Справедливість і Мир служитиме ефективним інструментом поширення Суспільного вчення Церкви у суспільстві, можливістю допомоги, спільного пошуку відповідей на актуальні суспільні проблеми, дискусії, контакту і взаємодії із більшою кількістю осіб, зацікавлених у даній тематиці. Також сайт служитиме своєрідною платформою для висвітлення актуальних проблем суспільства у світлі вчення Церкви, як також корисним інформаційним ресурсом у даній царині.

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.