Створений акумулятор який сам підтримує свою температуру

Ученим з американського штату Пенсільванія вдалося створити унікальні саморазогревающиеся літій-іонні акумулятори, які відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень і економічною ціною.

Новітні батареї значно краще тих, які  зазвичай використовуються в сучасних пристроях. Вся справа в тонкому шарі нікелевої фольги, яка оточує внутрішнє оснащення акумулятора. На відміну від сучасних батарей, ці вироби можуть працювати при будь-яких температурних умовах, а також вони не схильні до детонації при сильному перегріві. Дослідникам вдалося створити акумулятор, який сам підтримує свою температуру, нагріваючись тоді, коли це необхідно.

Ціна цих виробів на 4% вище звичайних, а вага більше на 1%. Однак ці фактори нічого не значать, враховуючи велику кількість переваг. Експерти припускають, що новими батареями буду оснащувати смартфони для продаж в країнах з холодним або навпаки, дуже жарким кліматом.

Це вже не перше революційне досягнення вчених в області розробки батарей за останній час. У жовтні 2015 році сінгапурським дослідникам з Наньянський технологічного університету вдалося створити літій-іонний акумулятор, який здатний повністю заряджатися лише за 2 хвилини.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh